Compare Listings

Mieszkania dwupoziomowe z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi

Dane firmowe:

SPARTAN DOMY Sp. z o.o. 
81-198 Suchy Dwór k. Gdyni, 
ul. Sowia 1 

Biuro czynne w godz.: 9:00 – 15:00
kom.: 513 330 612
e-mail: biuro@spartandomy.pl

Kontakt:

Tomasz Krause – prezes zarządu
tomasz@spartandomy.pl

Andrzej Nowacki – wiceprezes zarządu
andrzej@spartandomy.pl

Karolina Krause – prokurent
karolina@spartandomy.pl

Aleksandra Wolna – kierownik biura
aleksandra@spartandomy.pl

Iwona Dombrowska – specjalista ds. projektu

iwona@spartandomy.pl